Субота, червня 10, 2023

slide

Забуяють над Делятином модринові ліси на честь «небесної сотні»…

Мабуть, немає жодної людини в країні, яку б так чи інакше не зачепили події цих останніх «чорних» місяців . На вівтар нашої волі, нашої Незалежності, процвітання і добробуту заплачено неймовірно дорогу ціну: життя сотні молодих  людей, здоров’я ще кількох сотень, які кинулись у вир гарячих подій назустріч снайперським кулям і загинули, щоб дати нам приклад, як саме   необхідно любити свою Батьківщину. Ми сумуємо разом із рідними цієї воістину небесної сотні. Завдяки їм, цим мученикам новітньої історії України, ми усвідомили: нас нікому не здолати, і сила наша не в новітньому потужному озброєнні, якого у нас немає, а в щирій та відданій любові до рідного краю.

Делятинці не байдужі громадяни своєї держави. Ми теж вирішили вшанувати пам’ять про «небесну сотню». Працівники Любіжнянського лісництва ДП «Делятинський лісгосп» в особі лісничого Мигалюка Дмитра Михайловича вийшли з ініціативою до селищного голови Косила Михайла Михайловича – здійснити весняну посадку  модрини європейської в честь  «небесної сотні». Ініціативу, звичайно,  було підтримано. До роботи взялися працівники Любіжнянського лісництва під опікою  майстра лісу  Вольвина Богдана Дмитровича. І зазеленіли молоді модрини, на місці яких через кілька років забуяє могутній ліс. В честь «небесної сотні» також встановлено дві пам’ятні дошки, які  свідчитимуть, в ім’я кого  цей  ліс ростиме.

Запалено  лампадки,  промовлено молитву. А навколо тиша, ліс  і гори та край села, що визиркує своїми очима-хатинами  десь туди, далеко, де  пускають свої коріння молоді модрини і ростуть, і живуть, як , на жаль, не зможуть вже  жити і творити для свої країни її померлі  герої.

Герої  «небесної сотні»! Ми Вас не забудемо ніколи. Не зрадимо. Не знецінимо Вашої звитяги, а пломінь гарячої любові та нескореності до ворогів Батьківщини пронесемо у своїх серцях і запалимо ним серця майбутніх поколінь.

До речі, як повідомив головний лісничий ДП «Делятинський лісгосп» Здреник Роман Петрович, такі  модринові  ліси в пам’ять «небесної сотні» згодом з’являться й в інших лісництвах ДП «Делятинський лісгосп». Нехай разом з цими цінними деревцями   нашого лісу зростає незгасима любов до рідного краю та  на скрижалях вічної пам’яті  у серці кожного живе  подвиг «небесної сотні».

Секретар Делятинської селищної ради                            Віра Кухтарук